SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: adammaj@majsports.pl / +48 692 688 050

MAJSPORTS » Sport wyczynowy

Sport wyczynowy

Sport wyczynowy stawia przed judokami bardzo wysokie wymagania pod względem przygotowania taktycznego, technicznego, fizycznego oraz dużej odporności psychicznej.

Uzyskanie maksymalnej skuteczności i zdobycie medalu w zawodach mistrzowskich (Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy) wymaga nowoczesnego podejścia do procesu treningowego, którego podstawą jest wysoka jakość i efektywność treningu.

Moja koncepcja wysokiej jakości treningu realizowana jest poprzez połączenie praktyki treningu z osiągnięciami nauki (fizjologii i biochemii wysiłku, biomechaniki, teorii sportu) w jeden kompleksowy indywidualny program treningowy.

Dzięki projektowaniu programu treningowego dla konkretnego zawodnika, w którym zgrane są wszystkie jego składowe takie jak, plan treningowy, odnowa biologiczna, dieta i suplementacja oraz monitoring treningu można osiągnąć sukces.

Jestem przekonany, że jeśli dąży się do perfekcji można osiągnąć doskonałość, a to na pewno wymaga ciężkiej i mądrej pracy, ale daje możliwość podążania drogą pełnej przygód.

STARTY ZAWODNIKÓW